Lastikçioğlu Kimdir ?

45 yıllık lastikçilik deneyiminin nesilden nesile aktarılmasıyla oluşmuş firmamız müşteri memnuniyeti ve önceliklerini göz önüne alarak faaliyete geçmiştir.

Mersin’in ilk Pirelli bayisi olan büyüklerimizin bizlere kazandırdığı iş ahlakı ve lastik bilgisini siz değerli müşterilerimize aktarmaktayız.

Geniş ürün yelpazesinde, her tür araca, en uygun lastik ve en uygun fiyatla hizmet vermek ve bu hizmeti sunarken müşteri odaklı yaklaşımımızdan asla taviz vermemek vazgeçilmezimizdir.

Sizleri Lastikçioğlu Otomotiv kalitesiyle buluşmanız için mağazamıza bekler, güvenli ve keyifli sürüşler dileriz.

Vizyonumuz

Lastikçioğlu Otomotiv olarak zamanında ve problemsiz bir şekilde hizmet ilkesi ile çalışan firmamız, bu amaçla, lastik tedarikçileri ile birlikte titizlikle çalışmaktadır. Sahip olunan yönetim anlayışı bölgesinde küresel ekonomide etkin ve saygın bir yer edinmeyi amaçlamaktadır. Çalışanlar arası karşılık saygı ve güvene dayalı açık iletişim ve işbirliği ile verimliliği arttırmaya yönelik ekip çalışması üst düzey hedeflere ulaşma sonucunu ortaya çıkarmaktadır.Yaptığımız her işe farklı bir gözle yeniden bakmak, sahip olduğumuz bilgi, birikim ve tecrübe ile başta çalışanlarımız olmak üzere, sektörümüzde, ülkemizde ve Dünya’da bir değer ifade edebilmek amacı ile fırsatları en iyi şekilde değerlendirme içinde bulunmaktayız.

Misyonumuz

Lastikçioğlu Otomotiv olarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutup; performansı yüksek, evrensel ve standartta ürünler ve hizmet sunmayı hedefleyen firmamız; devamlı değişen ve gelişen talepleri en doğru, en kısa sürede karşılamayı amaçlamaktadır. Firmamızın; Lastik Satışı ve Lastik bakım ve tamiri konusunda uzman kadrosu; sahip olduğumuz bilgi ve teknoloji ile her bireyin birey olarak değer ifade ettiği ilkesinden hareketle, çevreye saygılı ve çevreyi koruyucu çalışmaları, anlayışla sergilemektedir. Dinamik ve yenilikçi anlayışımız; işbirliği ve birbirinden öğrenmekten, yapısal gelişmelerden, yeni üretim tekniklerinin bünyeye kazandırılmasından ve Ar-Ge çalışmalarından geçmektedir. Kurumsal kalite ve hizmet anlayışımız üretim noktasından başlayıp tüketicilerin memnuniyeti ile sonuçlara odaklanmıştır.

İletişim

0555 110 88 45

0324 999 88 45

Atatürk Mah. İsmet İnönü Bulvarı Miranda Plus Apartmanı 35/B Mezitli/MERSİN

satis@lastikcioglu.com

Çalışma Saatleri

HAFTA İÇİ:  08:00 – 19:00
CUMARTESİ:  08:00 – 19:00
PAZAR:  KAPALI

Galeri

Slide 1