Lastik Değişimi


Mersin Lastik Değişimi, Lastikçioğlu Otomotiv olarak her türlü araçlarınız için lastik çeşitlerimiz mevcuttur. Lastiğiniz patlaksa, fazla aşındıysa, hasarlıysa ve lastiğiniz aracınıza uygun …
Devamı →

Balans Ayarı


Mersin Balans Ayarı, Aracınızın sürüş güvenliği, lastiklerinizin dengeli biçimde dönmesi ve keyifli yolculuk yapmanız açısından önemli paya sahip olan Balans ayarı yapmaktayız.
Devamı →

Lastik Tamiri

Mersin Lastik Tamiri, Lastikçioğlu Otomotiv patlayan ve kullanılamayan lastiğinizi inceler ve onarılması mümkün olan lastiklerinizin en kısa sürede tamir eder ve size zamandan tasarruf sağlar.
Devamı →

Lastik Oteli


Mersin Lastik Oteli, kullandığınız lastiklerin bir sonraki mevsime kadar saklanmasına ve korunmasına denir. Nem olmayan, serin, kuru, ışıksız ortamlarda uygun saklama koşulları çerçevesinde Lastikçioğlu Lastik Oteli en iyi depolama imkanı sizlere sunmaktadır.
Devamı →

Akü Değişimi


Mersin Mutlu Akü bayisi olan Lastikçioğlu Otomotiv olarak aracınızın biten veya bozulan akülerini orijinalleri ile değiştiriyoruz. Stoklarımızda bulunan her türlü marka ve modeller ile aracınıza uygun aküyü değiştiriyoruz.
Devamı →

Nitrojen Gazı Dolumu


Mersin Lastik Nitrojen Gazı Dolumu, Lastikçioğlu Otomotiv olarak servisimizde donanımlı ekipman ve işinde uzman personellerimizle Nitrojen Gazı Dolumu hizmeti vermekteyiz. Nitrojen Gazı Dolumu jant ve supapların kullanım süresini uzatır.
Devamı →

Markalarımız

Slide 1

Aracınızın sorununu tespit edemiyorsanız!

veya aracınızın neye ihtiyacı olduğunu bilmiyorsanız, aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir!

Get free appointment